• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/halilerem.yerli

Başkan Çaykara vaatlerini bir bir tutuyor

Başkan Çaykara’nın talimatıyla; kenti sokak sokak dolaşan Avcılar Belediyesi ekipleri acil sorunlara müdahale ediyor. Çalışmaları yerinde takip eden Başkan Çaykara; seçim vaatlerini tutuyor.

Avcılar’ın 10 mahallesinde hizmet seferberliği başladı

31 Mart yerel seçimleri sonrası göreve hızlı başlayan Avcılar Belediye Başkanı Utku Caner Çaykara vaadlerini bir bir yerine getiriyor. Kentin acil sorunlarını hızlıca çözebilmek için Avcılar’ın 10 mahallesinde başlayan hizmet seferberliği Gümüşpala’da tamamlandı. Fen İşleri'nden Temizlik İşleri’ne, Park ve Bahçeler’den Veterinerlik İşleri’ne kadar icracı müdürlüklerden 25 araç ve 61 personelle oluşturulan Mahalle Hizmet Seferberliği ekipleri kenti sokak sokak dolaştı. Caddeler yıkandı, yollarda, kaldırımlarda, parklarda bakım ve onarım çalışmaları yapıldı. Ekipler boş arazileri de unutmadı. Park ve bahçeler müdürlüğü ekipleri havaların ısınmasıyla boş arazilerdeki yabani otları temizlerken veteriner işleri ekipleri böcek ve haşerelere karşı ilaçlama yaptı. Zabıta ekipleri ise denetimlerin yanı sıra yaya yollarındaki işgallere müdahale etti.

Vatandaş talepleri anında çözülüyor

10 mahallede süren çalışmaları, Avcılar Belediye Başkanı Utku Caner Çaykara yapılan çalışmaları; belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri ile birlikte bizzat yerinde takip ediyor. Çaykara, esnaf ve  vatandaşlardan gelen acil talepleri de anında çözüme kavuşturuyor.

“Kentimizi ortak akılla yöneteceğiz”

Mahalle Hizmet Seferberliği’nde onuncu ve son durak olan Gümüşpala Mahallesindeki çalışmaları yerinde takip eden Başkan Çaykara; “Mahalle hizmet seferberliği adı altında başlattığımız çalışmalarımızı bugün itibariyle tamamlamış bulunmaktayız. Ekiplerimizle birlikte mahallemizi sokak sokak dolaşıp, tespit ettiğimiz sorunlara müdahale ettik. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olacağımıza söz verdik ve bundan sonra da vatandaşlarımızla her zaman iç içe olacağız. Kentimizi çözüm odaklı anlayışla ve ortak akılla yönetmek için Avcılarlı komşularımızın sesine her zaman kulak vereceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

 

33 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
habertv999 izle

Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.784832.9162
Euro35.145635.2864
Hava Durumu
Çekmece

Çekmece