• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/halilerem.yerli

Kömür: Atatürk tam bağımsız Türkiye'nin temellerini atmıştır

CHP Silivri İlçe Başkanı İbrahim Kömür, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Kömür’ün mesajı şöyle:

Değerli Silivrililer,

Bugün, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde, Kuvay-i Milliye'nin destansı mücadelesiyle kazanılan özgürlüğümüzün temsilcisi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) 104. yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Atatürk'ün, halkın iradesinin en yüksek mercii olarak gördüğü bu meclis, üstünde hiçbir gücü kabul etmeyerek tam bağımsız Türkiye'nin temellerini atmıştır.

Türkiye, dünyada çocuklara bir bayram armağan eden ilk ve tek ülkedir. Atatürk, bu özel günü, ulusal egemenliğimizin ve cumhuriyet değerlerimizin bir simgesi olarak çocuklarımıza adadı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bu yolda atılan adımların ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza olan inancımızı pekiştiriyor.

Son seçimlerde bir kez daha gördük ki, Cumhuriyet değerleri ile çatışan zihniyetler halkımız nezdinde itibarını yitirmiştir. Milli ve dini değerlerimizi istismar edenler karşısında, yetişen nesillerimiz vicdani bir duruş sergileyerek Cumhuriyetimizin ışığını daha da parlatmışlardır.

 

 

 

14 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
habertv999 izle

Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.164932.2938
Euro34.893535.0333
Hava Durumu
Çekmece