• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/halilerem.yerli

Balcıoğlu'nun çifte bayramı

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Başkan olarak seçilmesinin ardından hem teşekkür, hem de bayramlaşma ziyaretleri yaptı.

Silivri’nin çiçeği burnunda yeni Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu,  31 Mart Yerel Seçimleri’nin   Ramazan Bayramı’nın başlamasıyla adeta çifte bayram yaşadı. Bayramın 1. Günü CHP İlçe binasında partililerle bayramlaşmasının ardından, meclis üyeleriyle, ilçedeki mahalleleri dolaşarak, hem halka teşekkür edip, hem de bayramlarını kutladı.

           Değirmenköy’de asker çağı gençlerle buluştu    

Başkan Balcıoğlu; bazı ziyaretler ve Gümüşyaka ziyaretinin ardından, belediye meclis üyeleri ile birlikte, Değirmenköy’de askere gidecek gençler için düzenlenen geceye de katıldı.  Başkan Balcıoğlu, burada  asker adaylarına asker çantaları hediye etti. Bora Balcıoğlu;"Vatan borcunu ödemeye gidecek genç kardeşlerimizi kutluyorum” diyerek, gençleri Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ordusuna gönderecek olmanın gururunu dile getirip, asker adaylarına hayırlı teskereler diledi.

Silivri İlçe Emniyet Müdürü Cemil Erim ziyaret edildi

Silivri’nin yeni Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu; ziyaretlerini sürdürürken, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü de unutmadı. Emniyet görevlilerinin  Ramazan Bayramı’nı ve 179’uncu Kuruluş Yıldönümü’nü kutladı. Balcıoğlu ve beraberindeki belediye meclis üyeleri, Silivri İlçe Emniyet Müdürü Cemil Erim’i makamında ziyaret etti. Bora Balcıoğlu ve meclis üyeleri teşekkür ve bayramlaşma ziyaretlerini sürdürerek, Kavaklı, Ortaköy, Selimpaşa  ve daha bir çok mahallelerde halkla teşekkür ve bayram buluşmasında bulundu.

 

 

 

 

42 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
habertv999 izle

Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.164932.2938
Euro34.893535.0333
Hava Durumu
Çekmece