• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/halilerem.yerli

Çaykara:Hep birlikte çok güzel işler başaracağız

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Avcılar Belediye Başkan Adayı Utku Caner Çaykara, seçim çalışmalarına ziyaretlerle aralıksız devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Avcılar Belediye Başkan Adayı Utku Caner Çaykara, seçim çalışmaları kapsamında Firuzköy Mahallesi’nde Bulgaristan göçmelerinin oluşturduğu BULGÖÇ Derneği üyeleriyle buluştu.   Aydın pastanesinde gerçekleşen toplantıya BULGÖÇ Derneği yöneticileri, CHP Avcılar Belediye Meclis üyesi adayları ve  davetliler katıldı.

“Hep birlikte çok güzel işler başaracağız”

Toplantıda sözlerine;“Beni  sizin evladınız kardeşiniz olarak kabul edin. Avcılar’ı sizlerle birlikte yöneteceğiz. Geleceğin inşası için, başta Bulgaristan göçmenlerine, soydaşlarımıza büyük görev düşüyor. Gelecek için ,sizlerin büyük desteğine ihtiyacımız var. Seçimlere 10 gün kaldı. İstanbul’da ,Avcılar da seçimi kazanacağız. Burası CHP’nin sizin kaleniz. Bu kaleyi asla vermeyeceğiz. Türkiye’de yeni bir süreç başlıyor. Bu sürecin fitilini Avcılar’dan Firuzköy’den başlatıyoruz ”diye konuştu. Utku Caner Çaykara, daha sonra, Avcılar Halkevi’ni ziyaret  edip Firuze Konakları sakinleri ile buluştu. Çaykara buradaki buluşmalarda da; Avcılar’da yapacağı  projeleri  anlatıp, sorulan soruları yanıtlayıp  önerileri dinledi. Birlikteliğin  önemine dikkat çekerek; “Aldığımız çok değerli fikirler sonucunda, bir kez daha anladık ki; hep birlikte çok güzel işler başaracağız” şeklinde açıklama yaptı.

46 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
habertv999 izle

Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398
Hava Durumu
Çekmece

Çekmece