• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/halilerem.yerli

Bora Balcıoğlu durmuyor, tek durağı, ziyaretler

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu seçim çalışmaları nedeniyle 7/24 durmuyor, tek durağı ziyaretler…

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, adeta 7/24 dur, durak demeden adım adım ziyaretlerine devam diyor. Balcıoğlu,  Dünya Kadınlar Günü’nde Yelkenci Tekstil, Sertplas Tekstil’i ziyaret ederek kadınlara karanfil dağıttı. Kadınlar tarafından “İstanbul’da İmamoğlu, Silivri’de Balcıoğlu”sloganlarıyla karşılandı. Bora Balcıoğlu, kadınlara yönelik yaptığı konuşmada; projelerini anlattı. Bunların başında kreşler, Gündüz Bakımevleri, Kadın Kooperatifleri, Üretici Kadın Pazarları gibi projelerini dillendirdi.

Balcıoğlu Kiptaş 2. Etap Konutları'nda Vatandaşlarla

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu ve İstanbul Milletvekili Engin Altay, Yeni Mahalle'deki Kiptaş 2. Etap Konutları sakinleriyle buluştu. Mini bir mitinge dönüşen etkinlikte, "Geleceğin Silivri'si" vizyonu ve projeleri paylaşıldı, Engin Altay "İstanbul'da İmamoğlu, Silivri'de Balcıoğlu" sloganıyla Balcıoğlu'na destek çağrısında bulundu.Kalabalığın yoğun ilgisiyle karşılanan bu buluşma, adeta mini bir mitinge dönüştü. Balcıoğlu, "Geleceğin Silivri'si" için planladığı vizyonunu ve projelerini vurgularken, Engin Altay, Silivri halkından Balcıoğlu'na destek olmalarını istedi.Balcıoğlu, konuşmasında Silivri için hazırladığı kapsamlı projeleri site sakinlerine anlattı. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan çevre politikalarına kadar bir dizi yenilikçi proje ile "Geleceğin Silivri'si"nin nasıl şekilleneceğini detaylarıyla paylaştı. Balcıoğlu'nun anlattığı projeler arasında, sürdürülebilir kalkınma, yeşil alanların artırılması ve sosyal hizmetlere erişimin kolaylaştırılması gibi konular öne çıktı.Engin Altay da, Balcıoğlu'nun projelerine ve liderliğine vurgu yaparak, "İstanbul'da başardığımız değişimi, Silivri'de de Bora Balcıoğlu ile gerçekleştirebiliriz" dedi. "İstanbul'da İmamoğlu, Silivri'de Balcıoğlu" sloganıyla seçmenlere seslenen Altay, Balcıoğlu'nun Silivri için doğru tercih olduğunu ve geleceği şekillendirme potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

İBB’den  Balcıoğlu’na konserli destek!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, seçim stresini müzikle unutturmaya çalışırken, Silivri’de de halkı Simge Sağın konseriyle buluşturdu. Muhteşem konseriyle buluşturarak Bora Balcıoğlu’na destek verdi. Konserde bir konuşması gerçekleştiren CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun selamını ileterek, Seçimi  kazandığı takdirde Silivri'yi festivaller kenti yapma vaadi verdi. gençlere çok güvendiğini söyledi ve “1 Nisan'dan sonra Silivri'de söz gençlerin olacak, çünkü genç bir belediye başkanınız olacak. Gençlerimiz eğlenmek için komşu ilçelere gitmek zorunda olmayacak siz ne istiyorsanız, sizin öncelikleriniz benim projelerim olacak. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi gençlik bir ülke için çok önemli bir kuvvettir. Sorumluluk sahibi gençlik ise o ülkenin umudunu oluşturur” diyerek, gençlere güvendiğini vurguladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

83 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
habertv999 izle

Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398
Hava Durumu
Çekmece

Çekmece