• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/halilerem.yerli

Bora Balcıoğlu’nun ziyaret ve projeleri bitmiyor

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu Silivri ve mahallelerini adım adım dolaşarak, projelerini anlatmaya devam ediyor.

*Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, girişimci ve üretici kadınlarla buluşarak, kadınların ekonomik ve sosyal yaşamda önemine değinip, kadınların gücüne vurgu yaptı.

*Albayrak Tente  Sistemleri fabrikasını ziyaret ederek, çalışanlarla buluşup projelerini anlattı. Bora Balcıoğlu, yeni ziyaretlerinde şu projelerden bahsetti:

-Silivri Yeni Otogar ile, ulaşım ağına kavuşacak.

-Silivri’de Et, Süt ve Tarım Kooperatifi kurularak, buradan da  hazırlanan kahvaltılarla öğrencilerin beslenmesi sağlanacak.

Bora Balcıoğlu, Değirmenköy Pazarında Vatandaşlarla

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu ve Belediye Meclis Üyesi Adayları, Değirmenköy Pazarı'nı ziyaret ederek, pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Balcıoğlu ve ekibi, "Geleceğin Silivri'si" için hazırladıkları projeleri ve vizyonlarını anlattılar. Değirmenköylüler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Balcıoğlu, esnaf ve vatandaşların sorunlarına ve taleplerine kulak vererek çözüm önerilerini paylaştı.Balcıoğlu, Değirmenköy Pazarı ziyaretinde yaptığı açıklamada, bölgenin ihtiyaçlarına yönelik özel projeler geliştirdiklerini belirtti. "Değirmenköy'ün her karış toprağını daha yaşanabilir, daha verimli hale getireceğiz. Buranın güzel insanlarının her biri, 'Geleceğin Silivri'sinde' söz sahibi olacak," dedi.

Vatandaşların Sorunlarını dinledi

Balcıoğlu, pazarda esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla birebir görüşerek onların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Balcıoğlu, "Vatandaşlarımızın yaşadığı her sorun, bizim için bir öncelik. Sorunlarınızı çözerek Silivri'yi daha yaşanabilir bir yer yapmak için buradayız," dedi.

Geleceğin Silivri'si için Vizyoner yaklaşım

Pazar ziyaretinde "Geleceğin Silivri'si" vizyonundan da bahseden Balcıoğlu, bu vizyonun sadece altyapı ve kentsel dönüşümü kapsamadığını, sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimi de içerdiğini vurguladı. Balcıoğlu, "Biz, sadece binalar yapmakla kalmayacağız, kültürel ve sosyal dokuya da değer katacağız. Herkes için eşit ve adil bir Silivri hedefliyoruz," şeklinde konuştu.Balcıoğlu'nun bu ziyareti, Değirmenköy halkı arasında olumlu yankılar bırakarak, "Geleceğin Silivri'si"ne duyulan umudu pekiştirdi.

 

47 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
habertv999 izle

Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398
Hava Durumu
Çekmece

Çekmece