• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/halilerem.yerli

Balcıoğlu: Kavaklı'ya Mahalle Konakları Projesi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, seçim kampanyasının hız kesmeden devam ediyor. Balcıoğlu, Kavaklı Mahallesi'ni ziyaretinde, esnaf ve mahalle halkına sosyal ve kültürel projelerini anlattı.

Mahalle Konakları Projesi

Balcıoğlu'nun Kavaklı sakinlerine sunduğu en önemli vaatlerden biri, Mahalle Konakları Projesi oldu. Bu proje, ile mahalle kültürünün yeniden canlandırılması ve her yaştan insanın sosyal ve kültürel aktivitelere katılımının sağlanması hedefleniyor. Balcıoğlu, "Mahalle Konaklarımız, düğünlerden eğitim ve sağlık hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösterecek. Herkes için bir araya gelme ve öğrenme mekanları olacak" dedi.

Kavaklı'nın Düğün Salonu eksikliğine dikkat çekildi

Kavaklı Mahallesi'nin mevcut belediye başkanı tarafından yıkılan düğün salonunun yokluğuna da değinen Balcıoğlu, buna yönelik bir göndermede bulunarak, "Yıkılanın yerine daha iyisini yapacağız. Sorunlarınızın ve eksiklerinizin farkındayız ve göreve gelir gelmez bu sorunları hızlıca çözüme kavuşturacağız" açıklamasında bulundu.

Mahalle sakinlerinden olumlu yaklaşım

Balcıoğlu'nun Kavaklı ziyareti ve projeleri, mahalle sakinleri tarafından büyük bir  yaklaşım ve ilgiyle karşılandı. Vatandaşlar, sosyal ve kültürel aktivitelerin yanı sıra, düğün, nişan gibi özel günler için, mekan ihtiyacının giderilmesi vaadinin, mahallenin sosyal yaşamına büyük katkılar sağlayacağı görüşünde birleşti.

45 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
habertv999 izle

Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398
Hava Durumu
Çekmece

Çekmece